Знайдіть меншу основу рівнобічної трапеції якщо висота проведена з вершини тупого кута ділить

більшу на відрізки завдовжки 4 дм і 16 дм

Ответы на вопрос

Отвечает Красовская Карина.
Висота рівнобічної трапеції, проведена з вершини тупого кута, ділить більшу основу на два відрізки, більший з яких дорівнює півсумі основ. Оскільки в даній трапеції він дорівнює 16 дм, то сума основ - 16×2=32 дм. Більша основа трапеції дорівнює 4+16=20 дм, тоді менша - 32-20=12 см.
Відповідь: 12 см.