Жук першого дня до зупинки пролетів 456м .Після зупинки він пролетів шлях у 4 рази

коротший.Наступного дня жуку вистачило сили пролетіти лише шосту частину шляху,який він подолав за перший день.Яку відстань жук пролетів другого дня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бирабасов Магомед.

1) 456 : 4 = 114 (м) - після зупинки

2) 456 + 114 = 570 (м) - увесь шлях

3) 570 : 6 = 95 (м) - другого дня

Відповідь: другог дня жк пролетів 95 метрів.

Отвечает Сабиров Игорь.

1) 456 : 4 = 114 (м) - після зупинки

2) 456 + 114 = 570 (м) - увесь шлях

3) 570 : 6 = 95 (м) - другого дня

Відповідь: другог дня жк пролетів 95 метрів.

вот )