Турист рухаючись до вокзалу і пройшовши 3 км за 1 год, з’ясував, що він запізнився на 40 хв на

поїзд, якщо далі йтиме з такою ж швидкістю. Тому він пішов зі швидкістю 4 км/год і очікував на відправлення поїзда ще 45 хв. Знайти відстань від дому до вокзалу.

Ответы на вопрос

Отвечает Алёхина Наташа.
Х км - відстань від дому до вокзалу
(х-3)км - залишилось пройти через 1год. руху
40хв=2/3год
45хв=3/4год
t=S/v
(х-3)/3-2/3=(х-3)/4+3/4
4х-12-8=3х-9+9
х=20(км)відстань від дому до вокзалу.