Туристи проїхали на автобусі 45 км, а пройшли пішки у 9 разів менше.Який шлях подолали туристи?


Ответы на вопрос

Отвечает Мосяга Полина.
45/9=5 км
45+5=50 км
..........................
Отвечает Шурыгин Глеб.
45:9=5 км пешком                                                                                               45+5=50 км всего