Встанови порядок дій і знайди значення виразу 7*5+(62-26)-21/3 на 3 гілках дерева сидить по 7

горобців,ще 8 горобців сидить під деревом,скільки разом горобців?

Ответы на вопрос

Отвечает Черняева Женя.
(62-26)=36
7*5=35
21/3=7
36+35=71
71-7=64
7*3+8=29горобців
Відповідь:разом 29 горобців