У тараса було 36 марок про спорт і 18 марок про космос.він розклав их у альбом по 9 марок на кожну

сторінку.скільки сторінок в альбомі заповнили марки? розвязати задачу двома способами 1 способ і другий способ короче двома способами и умову задачі плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Пилиповец Полина.
ВСЕГО-? марок
СПОРТ- 36 марок
КОСМОС- 18 марок
СТРАНИЦ-? стр, по 9 марок.

1 СПОСОБ:
1)36+18=54марки-всего.
2)54:9=6 стр-заняли марки.

2 СПОСОБ:
1)36:9=4стр-заняли марки о спорте.
2)18:9=2стр-заняли марки о космосе.
3)4+2=6стр-заняли марки.
Отвечает Александрова Александра.
Було - 36м. і 18м.
Розклав - по9 м.
Заповнили-? стор.
 1 спосіб
36:9=4(ст.)-заповнили марками про спорт;
18:9=2(ст.)-заповнили марками про космос;
4+2=6(ст.)-в альбомі заповнили марки.
 2 спосіб
 36+18=54(м.)-всього у Тараса;
54:9=6(ст.)-в альбомі заповнили марки.