Один теплохід був у дорозі 34 години а другий 48 . Другий теплохід проплив на 1484 км більше ніж

перший. Визначи відстань яку проплив кожний теплохід якщо їхні швидкості одинакові .

Ответы на вопрос

Отвечает Королева Айгерім.

 1 способ

34x+1484=48х

1484=48x-34x

1484=14x

x=1484/14

x=106 скорость

 34*106=3604 проплыл первый
48*106=5088 проплыл второй

2 способ

48-34=14часов

1484:14=106 скорость каждого

34*106=3604 проплыл первый
48*106=5088 проплыл второй
56 сeкунд тому назад