Як розв'язати задачу? Із вершини прямокутного кута KON проведено промені OB і OC так, що QKOC =62

°, QNOB =50 °. Обчисліть градусну міру кута BOC

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Герман.
∠KOC+∠NOB=∠KON+∠BOC
62+50=90+∠BOC
112=90+∠BOC
∠BOC=112-90=22°