Перше число на 40 вітсотків більше за друге а їх середнє арифметичне дорівнює 36 знайдіть ці числа

будьласка поможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовченко Лиля.
Пусть 2 число  - х, тогда 1-е - х+40
(х+40+х):2=36
2х+40=36*2
2х=72-40
х=32:2
х=16 - второе число
х+40=16+40=56 - первое число