Площа прямокутного поля дорівнює 192 га, а його довжина 2400 м. Знайдіть ширину і периметр цього

поля

Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Максим.

1га=10000кв.м

192га=1920000кв.м

S=a*b,   b=S:a=1920000:2400=800м

P=2(a+b)=2*(2400+800)=2*3200=6400м

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отвечает Байниязов Каримулла.

192га=1920000м2

1920000:2400=800м ширина

Р=2*(2400+800)=2*3200=6400м