Бөшкедегі бензин бірінші двигательдің 8 сағат жұмыс жасауына,ал екіншідвигательдің 6 сағ жұмыс

жасауына жетеді. Бірінші двигатель 3 сағ,және екінші двигатель 2 сағ жұмыс жасаған сон бөшкедк бензиннін қандай бөлігі қалады

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Паша.
8+6=14
8-3=5
6-2=4
5+4=9