Василь за вікном повісив годівницю. Першого дня прилетіло багато птахів. Другого- вдвічі більше.

Третього дня вдвічі менше, ніж першого. скільки пташок прилітало кожного дня, якщо всього за три дні прилітало 252пташок

Ответы на вопрос

Отвечает Рябчук Диана.
1-й день - х
2-й день - 2х
3-й день - х/2
х+2х+х/2=252
3х+х/2=252
7х/2=252
3,5х=252
х=72
1-й день - 72 пташки
2-й день - 2*72=144 пташки
3-й день - 72/2=36 пташки