задача1дівчата поділили між собою 18 цукерок а хлопці 24 цукерки кожний отримав 6 цукерок скільки

всого було дітей задача2олесь купив 7зошитів по 3 гривні кожний і ручку за 4 гривні яка вартисть покупки

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Виктория.
1. 1)18+24=42(ц.)
    2)42/6=7(д.)

2.1)7х3=21(грн.)
   2)21+4=25(грн.)