!!!!!!! ДОПОМОЖІТЬ НАПИСАТИ КОРОТКУ УМОВУ.!!!!!!!!!! 24 кг меду розлили порівну у 8 банок, а 30 кг

- порівну в 6 бідонів. На скільки кілограмів меду було більше в бідоні, ніж у банці?

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилаев Глеб.
1) 24 кг делим на 8 банок = 3 кг - в одной банке
2) 30 кг делим на 6 бидонов = 5 кг - в одной банке
3) 5 - 3 = 2 
ответ: на 2 кг меду больше в бидоне чем в банке.
Отвечает Гаврилюк Мария.
1)24÷8=3(кг)
2)30÷6=5(кг)
Ві-дь: в бідоні було більше на 2 кілограми.