28санының.7/1-ін; 24санының 6/1 -ін; 200санының 2/1-ін; 30санының 3/1-ін; 32санының 4/1-ін;

45санының 5/1-ін; 3/1 сағ=?мин; 2/1 сағ=?мин; 2/1 м=?см; 2/1дм=?см. Өтініш шешімін айтыңыздаршы

Ответы на вопрос

Отвечает Белошевский Денис.
28*1:2=4
200*1:2=100
30*1:3=10
32*1:4=8
45*1:5=9
60*1:3=20мин
60*1:2=30мин
100*1:2=50см
10*1:2=5см