Для обклеювання однієї кімнатикупили 10 рулонів шпалер,а для другої 15.Усього було 250 м шпалер.

Скільки метрів шпалер пішло на кожну кімнату?

Ответы на вопрос

Отвечает Алтымышев Жоомарт.

1) 10+15=25 рулонів шпалер пішло на обидві кімнати

2) 250:25=10 м щпалер у одному рулоні

3) 10*10=100 м шпалер пішло на першу кімнату

4) 250-100=150 м шпалер пішло на другу кімнату

відповідь: 100 м шпалер, 150 м шпалер