У куховарки було 320 кг овочів.Картоплі й моркви разом було 190 кг.Моркви і капусти 170 кг.Скільки

окремо картоплі,моркви і капусти було в куховарки?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухинина Маргарита.
1.320-190=130 (кг) - капусти
2.320-170=150 (кг) - картопли
3.130+150=280 (кг) - капусти и картопли
4.320-280=40 (кг) - моркви