Сума трьох чисел 78.Перше число 28 друге на 7менше від першого.Чому дорівнюе трете число


Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

1) 28-7=21(чис)-друге число 2)28+21=49(чис) сумма 2 чисел 3) 78-49=29(чис) Відповідь: третє число 29.
Отвечает Процишин Рома.
28+21+29=78 
1 число 28
2 число 28-7=21
3 число 78-28-21=29