Як зміниться об"єм прямокутного паралелепіпеда якщо довжину зменшити в 3 рази висоту у 5 разів а

ширину збільшити в 15разів?Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Бодя.
Никак не изменится
Допустим:
Длинна-9
Высота-15
Ширина-10
9/3=3
15/5=3
10*15=150
9*15*10=1350
3*3*150=1350