Периметр трикутника дорівнює 29 см;одна його сторона х см, друга - 11 см. Скласти вираз для

знаходження третретьої сторони і обчислити її значення, якщо х=6.

Ответы на вопрос

Отвечает Дейкун Юлия.
29-(х+11)
при х=6
29-(6+11)=29-17=12 см третя сторона
=====================================