Пажалусто памагите севодняже надо зделать тато приніс з базару 2 сітки по 5 кг картоплі,а мама 2

сітки по 3 кг .скільки всього кілограмів картоплі принесли батьки

Ответы на вопрос

Отвечает Anastasia Lady.
2*5+2*6=16кг картоплі всього
2*5=10кг тато приніс
2*3=6кг мама принесла
6=10=16кг всього