З 1240 баранів настригли по 6 кг вовни, а із 720 овець _ по 4 кг . Скільки всього кг вовни

настригли? які дії в цій задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Ильясов Марат.
1240*6 + 720*4 = 7440+2880= 10320 кг
всього кг вовни настригли 10320 кг.