Клоун сказав, що кількість кошенят, які мешкають у нього 3/4 їх кількості і ще 3/4 кошеняти. Слова

,,3/4 кошеняти,, викликали сміх проте клоун сказав правду. Скільки кошенят мешкає в нього?

Ответы на вопрос

Отвечает Шатайло Саша.
Нехай у клоуна було х кошенят, тоді за умовою задачі складаємо рівняння
x=\frac{3}{4}x+\frac{3}{4}
4x=3x+3
4x-3x=3
x=3
відповідь: 3 кошенята мешакає в клоуна