За 4 год Вадим прополов b грядок, а Денис тільки c . C c грядок.У скільки разів продуктивність

більша від продуктивності Дениса.

Ответы на вопрос

Отвечает Савенкова Кристина.
За 1 годину Вадим прополов  \frac{b}{4} грядок (це його продуктивність), а Денис   \frac{c}{4}  (це його продуктивність).
Щоб дізнатися у скільки разів продуктивність Вадима більша, потрібно 
 \frac{b}{4} :   \frac{c}{4} = \frac{b}{4}  \frac{4}{c} = \frac{b}{c}
Відповідь: у  \frac{b}{c}   разів більша