Відрізок, довжина якого дорівнює 47 см, розділений на три нерівні відрізки. Відстань між серединами

крайніх відрізків дорівнює 26 см. Знайдіть довжину середнього відрізка.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Екатерина.

І_________І_________І____І____________І____________І
А                В                   С       К                          М                       Т

Дано:
АТ=47
ВМ=26
АВ=ВС
КМ=МТ
АВ+МТ=ВС+КМ
_________________
СК - ?

АВ+МТ=ВС+КМ=АТ-ВМ=47-26=21(см)
СК=ВМ-(ВС+КМ)=26-21=5(см)