Радіус кола 5 см чому дорівнює діаметр


Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Виталий.

діаметр завжди в 2 рази більше: 5 см * 2 = 10 см
Отвечает Литвинова Анастасия.
РЕШЕНИЕ
Диаметр круга по формуле
D = 2*R = 2*5 = 10 см - диаметр - ОТВЕТ