На складі було 32 каністри бензину загальною місткістю 672 літри.Скільки літрів бензину в 8 і 18

таких каністрах? помогите решить прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Ашмақын Малика.
672:32=21 (л) - в 1 канистре
21л *8=168 (л)
21л*18=378 (л)