Галі 8 роківа а її мамі 34 роки.Через скільки років Галя буде у 2 рази молодшою за маму.Побудуй

математичну модель задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.
 составим уравнение 2(8+х)=34+х  16+2х=34+х  х=34-16=18
Отвечает Войтко Сергей.
(34+х)/(8+х)=2
34+х=16+2х
х=34-16
х=18
Відповідь: через 18 років