Двом класам доручено розчистити шкільну ковзанку ,площа якої 640м2.В одному класі 33 учні ,а в

другому-31 учень. Скільки квадратних метрів ковзанки потрібно розчистити учням кожного класу, якщо роботу розподілити за кількістю учнів у класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Горячевская Аполлинария.

31+33=64 уч всего

640: 64=10 м^2 yна каждого ученика

31*10=310кв м  один класс

33*10=330кв м другой класс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отвечает Хлуденёв Иван.

1) 33 + 31 = 64 учн.

2) 640 : 64 = 10 м2  на  1 учн.

3) 10 * 33 = 330 м2 - 1 класс

4) 10 * 31 = 310 м2 - 2 класс