Знайдіть два числа, сума яких дорівнює 1000, а 30% першого на 200 більші за 20% другого. Помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Пашнина Анна.
Нехай перше число - х, а друге - у, тоді маємо систему рівнянь
х+у=1000
0,3х-0,2у=200

х=1000-у
0,3(1000-у)-0,2у=200

х=1000-у
300-0,3у-0,2у=200

х=1000-у
300-0,5у=200

х=1000-у
0,5у=100

х=1000-200
у=200

х=800
у=200