Один із трикутника у 5 разів менший від другого на 9° більший за третій. Знайдіть кути трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Кандауров Кирилл.
Х -1 кут
5х - 2 кут
х-9 - 3 кут
х+5х+х-9=180
7х=180+9
х=189/7
х=27 градусів-1 кут
27*5=135 градусів - 2 кут
27-9=18 градусів - 3 кут