У двох альбомах 768 наклейок Коли з першого альбому забрали 259 наклейок ,то в ньому залишилося 161

наклейка Скільки наклейок було в кожному альбомі

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Анастасия.
1) 259 + 161 = 420 (н) було в першому альбомі
2) 768 - 420 = 348 (н) було в другому альбомі
Відповідь: 420 наклейок було в першому альбомі, 348 наклейок було в другому                         альбомі.