Шие тосабындағы шиенің массасының қанттың массасына қатынасы 2:3 қатынасындай.массасы 3,5 кг шие

тосабында неше килограмм шие бар? неше килограмм қант бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Завилкина Александра.
2+3=5 3,5:5=0,7 0,7*2=1,4(шие) 0,7*3=2,1(қант)