Сума довжин ребер прямокутного паралелепіпеда АВСDA1B1C1D1 дорівнює 80 м. Знайдіть довжини його

ребер, якщо у нього один із вимірів на 3см більший за другий і на 20 см менший від третього. Розв'язання будь ласка!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Погасий Артем.
Пусть ширина = х, тогда длина =х-3, высота=х+20. Так как в пар-де 4 высоты, 4 длины и 4 ширины, можно составить уравнение: 4(х-3)+4х+4(х+20)=8000. 12х=7908, х=659 (ширина) 659-3=656 (длина) 659+20=679 (высота)