Одна сторона трикутника у 3 рази довша від другої, а третя дорівнює 15 см. Периметр трикутника 42

см. Обчисліть сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Вайсман Елизавета.

Нехай х (см) - друга сторона, тоді 3х (см) - перша сторона. Відомо, що їх сума 42 - 15 = 27 (см). Складемо рівняння:

х + 3х=27

4х=27

х=6,75 (см) - друга сторона

2) 3х=3*6,75=20,25 (см)

Відповідь: 6,75 см; 20,25 см.