Өрнекті жаз жəне оның иəнін тап 5 и 6 есептері



Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
6-есеп: 6+5=11 11-5=6 8+9=17 17-9=8
9+2=11 11-2=9 9+8=17 17-8=9
7+4=11 11-4=7
5-есеп: осылай шыгарасын маган коринген осы сурет ашпай жатыр
30, 6. а=2
30+а а=2 6+а а=2
30+2=32 6+2=8