Добрий день! Допоможiть будь ласка скласти задачу, яка б розв"язувалася такими

дiями:1)50-22=28;2)28+12=?Закiнчити розв"язання i пояснити його.

Ответы на вопрос

Отвечает Сагынбаев Данияр.

Было 50 тетрадей. Из них 22 тетради использовали. Затем купили еще 12 терадей. Сколько терадей стало?

Было-50 т.

Использовали-22 т.

Купили-12 т.

Стало-? т.

1. 50-22=28(т)-осталось.

2.28+12=40(т)-стало.

Ответ: 40 тетрадей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отвечает Казанцев Максим.

Було 50 кг огірків, з них  22 кг огірків закрили в банки.  Потім докупили ще 12 кг огірків. Скільки кілограмів огіркім залишилося закрити в банки?

 

1)50-22=28(кг) 

2)28+12=40(кг) 

Відповідь: залишилося закрити в банки 40 кг огірків