Сума двох чисел = 15,3. Знайдіть ці числа якщо одне з них становить 50% від іншого.


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

перше х

друге 0,5х

сума 15,3

складемо рівняння

х+0,5х=15,3

1,5х=15,3

х=15,3:1,5

х=10.2 перше число

10,2*0,5=5,1 друге число

========================================

0,5- це ми перевели 50% у число

Отвечает Мироненко Анна.

50%=0.5 от числа

х-большее число

0.5х-меньшее число

х+0.5х=15.3

1.5х=15.3

х=10.2 большее число

10.2*0.5=5.1 меньшее число

 

10.2+5.1=15.3