Сторона основи правильної трикутної призми дорівнює 8 см , а її бічне ребро 5 см обчисліть обєм

призми

Ответы на вопрос

Отвечает Бобыкина Алёна.
V=Sосн*Н
Sосн= 8*8= 64 (cм^2)
V= 64*5= 320 cм^3
V- объём
Sосн- площадь основания
Н- высота