У двох класах навчаєть 59 учнів, при чому в одному класі на 5 учніва більше, ніж у іншому. Скільки

учнів навчається в кому класі Срочно помогіте

Ответы на вопрос

Отвечает Хлебников Клим.
{х+у=59
{у=х+5

2х+5=59
2х=54
х=27

у=27+5=32

{х=27
{у=32
Ответ: х=27, у=32.