З Харкова у Київ вийшов товарний поїзд.Через 3 год слідом за ним зі швидкістю ,на 25км/год більшою

вийшов пасажирський поїзд.Через 5 год після виходу пасажирський поїзд обігнав товарний на 2 км знайдіть швидкість товарного поїзда

Ответы на вопрос

Отвечает Полонеев Саша.
Х км/ч - скорость товарного
х+25 - скорость пассажирского
товартный был в пути 3+5=8 часов и проехал за это время 8х км
5(х+25) - проехал пассажирский за 5 часов

5(х+25) - 8х = 2
5х + 125 - 8х = 2
-3х = 2-125
-3х = -123
3х = 123
х = 123 : 3 
х = 41 (км/ч) - скорость товарного поезда