Площа присадибної ділянки 25 а. Будівлі й двір займають 4 а, сад-6 а. Решту площі займає город. На

скільки арів площа городу більша від площі саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Наташа.
1)4+6=10(а)-займають будівлі та двір
2)25-10=15(а)-займає город
3)15-6=9(а)-різниця
Відповідь:на 9 арів площа городу більша від площі саду