Довжина прямокутної ділянки 53 м, а її периметр - 200 м. Чому дорівнює площа такої ділянки? А 7 791

м2 Б 4 982 м2 В 2 491 м2

Ответы на вопрос

Отвечает Аганина Катя.
В) 
1) 53+53=106  м довжини
2) 200-106=94 м ширини
3)94:2=47 м ширина
4)47*53=2491 м2