З вершини розгорнотого кута проведено проминь так,що вин дилить розгорнутый кут на два кути,один з

яких менший вид другого на 50 градусов.Знайдить велечину кожного з утворених кутив. СДЕЛАЙТЕ УРОВНЕНИЕМ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Максим.
Пусть один кут Х градусів, тоді другий Х+50. Віідомо, що розгорнутий кут=180 градусів, складемо рівняння х+х+50=180
                            2х=180-50
                            2х=130
                           х=130:2
     х=65 -перший кут, 
65+50=115 -другий кут