У рівнобічнії трапеції бічна сторона є 17 см а середня лінія 14 знайдіть периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Круткин Андрей.
AB=17 см; KM(средняя линия) = 14.
P= 17*2 + 14*2 =34+28=62см