За 5 хв два кухарі зліпили 50 впреників, порівну кожен.За скільки хвилин один кухар зліпить 70

вареників?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Костя.
За час оба слепили 50/5=10 вареников
значит один слепил 10/2=5 вареников за час
70/5=14 часов