Відстань між двома містами становить 390 км.З них одночасно виіхали назустріч один одному два

автобуси і зустрілися через 3год.Знайдіть швидкість кожного автобуса, якщо швидкість одного зних на 10 км/год менша ніж швидкість другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Кислица Алина.

1 авт -х
2 авт - х+10
(х+х+10)*3=390
6х+30=390
6х=390-30
6х=360
х=360:6
х=60 км/год - швид 1 автоб
60+10=70 км/год - швид 2 авт