Два хлопчика стоять обличчям однин до одного на вiдстанi 60 крокiв. Яка вiдстань буде мiж

хлопчиками, якщо кожний зробить назустрiч iншому 25 крокiв?

Ответы на вопрос

Отвечает Салмин Илья.
25+25=50
60-50=10
Ответ 10

Удачи))
Отвечает Василец Иван.
25+25=50
60-50=10
10 кроків