Сторона АВ трикутника АВС н 7 см більша за сторону АС, яка на 6 см менша від сторони ВС. Знайдіть

сторони трикутника, якщо його периметр 49 см

Ответы на вопрос

Отвечает Чупина Екатерина.
AB=x+7
AC=x-6
BC=x
x+7+x-6+x=49
3x=49-7+6
x=16
AB=16+7=23
AC=16-6=10
BC=16
Проверка
23+10+16=49