За 5 зошитів заплатили n коп.а за 11 блокнотів на m коп.більше.На скільки копійок блокнот дешевший

за зошитСкласти буквенний вираз і знайти його значення при n=1000 m=320

Ответы на вопрос

Отвечает Горовой Никита.
5=n
11=n+m
1зошит =n/5
1блокнот = n+m/11
1зошит = 1000÷5=200 коп.
1блокнот = 1320÷11= 120 коп.